WspółpracaNawiążę współpracę z firmą, która mnie zaskoczy / zainteresuje swoim produktem. Poszukuję branży w każdej dziedzinie. Lubią Państwo wyzwania lub zwyczajnie chcą zaistnieć? Oto jestem - Ania.

Jeżeli posiadasz produkt ZAPRASZAM do współpracy.  Zaczynałam od branży kosmetycznej, bo nie ukrywajmy tutaj jest najłatwiej, najprościej i najszybciej. Pragnę jednak stworzyć blog nietypowy i różnorodny.  Zaryzykuj i zaoferuj mi coś dobrego co mogę zaoferować innym. Przetestować, zareklamować? Nic trudnego. Nie bój się rzetelnej opinii i prawdy o produkcie. Może myślisz, że Cię na mnie nie stać? Każdy ma swoją cenę, ale nie przesadzajmy. Uwielbiam to co robię i robię to co lubię. A jeszcze jak mi za to zapłacą to z większą chęcią w to wejdę.
Zadziw mnie, zaproponuj coś. Zareklamuję ...z chęcią sprawdzę w testach Twój produkt i wystawię odpowiednią recenzję, baner, stworzę konkurs.  Roześlę opinię wszędzie gdzie sięgnę. Bywam na wszelakich portalach, forach... Postaram się by produkt dotarł do szerokiej gamy odbiorców. Cały czas się rozwijam.
Jeżeli nie masz sam pomysłu a masz produkt, to świetnie! Oto jestem ja - Ania. Nie martw się a działaj, napisz. Razem możemy więcej. Wróżką jestem, mogę wiele :D

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do współpracy.
Ania 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)
Zapraszam do obserwacji mojego bloga.