piątek, 18 października 2013

Frosch Koncentrat do płukania

Frosch 
Koncentrat do płukania tkanin
Świeżość Poranka


Jakiś czas temu zostałam wytypowana do testów marki Frosch
Koncentratu do płukania tkanin Świeżość Poranka.
Wcześniej pisałam o akcji TUTAJ KLIKNJ
oraz sama akcja była na:

Moja ocena produktu:

Koncentrat Frosch jest to niemiecki produkt. Znajduje się w niebieskiej butelce o pojemności 750 ml. Butelka jest zakręcana.  Nie posiada żadnego zabezpieczenia standardowo jak przy płynach tego typu  Odkręca się butelkę łatwo. Koncentrat jest w postaci płynnej, lekko gęstawy w kolorze mleka, biały. Robię kolejne pranie z tym produktem i jestem zadowolona. Ciuchy są miękkie, ładnie pachną nawet po wyschnięciu. Jestem zadowolona. Idealny produkt dla mojej rodziny. Jest również wydajny, aczkolwiek tę buteleczkę szybko opróżnię ...tak myślę, gdyż u nas dużo się pierze. Dzieci małe, rodzina czteroosobowa i prania sporo. Gdzieś wyczytałam, że starcza na 30 prań. Osobiście leję do pralki ciut więcej niż nakrętka, z przyzwyczajenia już ;) U mnie starczy na około 20 prań, nie więcej. Ale i tak uważam go za bardzo wydajny produkt i polecam.
Płukane są tkaniny kolorowe jak i białe, różnicy nie ma żadnej. Ładnie dba koncentrat o ciuchy, każdej tkaninie nadaje miękkości i pięknego zapachu. Mój akurat jest o zapachu Świeżość Poranka ;)
Jest to produkt naturalny, co jeszcze bardziej skłania mnie do zakupu i polubienia tej marki. Tkaniny są przyjemne w dotyku i zapach utrzymuje się dość długo. Jestem bardzo zadowolona z koncentratu Frosch. Żałuję tylko, że nie jest dostępny produkt u mnie we wsi na miejscu, aczkolwiek w większym mieście czy w sieci dostępny jest z łatwością.

POLECAM

Cena produktu to około 8.00 - 10,00 zł 
Pojemność 750 ml

Plusy:
+ produkt naturalny
+ wydajność
+ cena
+ dostępność
+ nadaje miękkości
+ zapach

Minusy:
- brak
* Opinia na Mama na Zakupach

* Publikuję również na Przepis na Kobiete
ZAPRASZAM
1 komentarz:

Dziękuję za komentarz :)
Zapraszam do obserwacji mojego bloga.